Vážení rodičia,

pandemická situácia sa už aj v našom okrese zhoršuje (od nasledujúceho pondelka 25.10.2021 sme podľa covid automatu v bordovej farbe) dotýka sa to aj organizácie vyučovania na umeleckých školách.

Chceme Vás informovať o podmienkach vyučovania hlavne v skupinových odboroch ZUŠ podľa Manuálu školského semaforu MŠVVŠ SR zo dňa 15. 10. 2021.

Podľa rozhodnutia vedenia školy a najnovšej porade s pracovníkmi ministerstva pri bordovej farbe okresu bude pokračovať skupinové vyučovanie na našej škole prezenčne podľa vzorca OTP – očkovaní, testovaní (platnosť testu max. 7 dní) a prekonaná infekcia. Zároveň za očkovaných sa považujú deti do 12 rokov a dva mesiace. Tu je možná skupina do počtu 20 žiakov.

Skupinové vyučovanie žiakov nad 12 rokov bude prezenčne v počte max. 5 žiakov plus učiteľ, alebo podľa vzorca OTP aj vo väčších skupinách (tu už s očkovaním).

Netreba zabúdať, že po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ žiaka (vyplnené vytlačené, alebo  e-mailom). Žiak s príznakmi musí zostať doma.

Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám/nám veľa zdravia a trpezlivosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *